Z powodu panującej pandemii, wszystkie formy konsultacji i psychoterapii w Instytucie Psychoterapii i Seksuologii prowadzone są aktualnie online. Jest to bezpieczna i zgodna z wymogami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego forma pracy psychologicznej.

Osoby, które zastanawiają się nad rozpoczęciem psychoterapii lub potrzebują wsparcia psychologicznego lub seksuologicznego zapraszamy na wstępne konsultacje. Konsultacja może trwać jedno lub kilka spotkań. Jej celem jest rozeznanie się w trudnościach doświadczanych przez daną osobę oraz opracowanie możliwych strategii rozwiązania problemu.

Konsultacja służy także państwu w rozeznaniu tego, czy forma pracy online, jest dla państwa odpowiednia.

Z konsultacji czy psychoterapii online mogą skorzystać wszystkie osoby, które tego potrzebują.

Więcej informacji na temat konsultacji psychologicznej czy seksuologicznej znajdziecie państwo w zakładce oferta.
Wszystkie ceny naszych usług znajdziecie Państwo w zakładce cennik.

2. Jak się przygotować do sesji online?

Przed rozpoczęciem sesji online radzimy usiąść w wygodnym dla siebie miejscu, może to być ulubiony fotel, kanapa lub krzesło przy biurku. Bardzo ważne jest, aby zadbać o izolację akustyczną pomieszczenia i ustalić z otoczeniem, aby nie zakłócało Państwa pracy.

Nasze doświadczenie podpowiada nam jednak, że nie wszyscy mają w swoich domach odpowiednie warunki aby uczestniczyć w sesjach online. Niektórzy czują się najbardziej komfortowo w swoich samochodach i to właśnie w nich przebywają w trakcie sesji, co oczywiście akceptujemy.
Dobrze, aby przed sesją przygotować dla siebie opakowanie chusteczek oraz wodę, z których będziecie mogli Państwo skorzystać w trakcie sesji.

3. Jak wybrać odpowiedniego specjalistę?

W zakładce zespół znajdzie Państwo profile wszystkich naszych specjalistów. Jeśli zechcecie umówić się do konkretnego specjalisty, prosimy o podanie tej informacji przy umawianiu wizyty. Jeśli nie zdecydujecie Państwo z kim chcielibyście umówić się na konsultację, nasza recepcjonistka zaproponuje Państwu osobę, która będzie dysponowała najbliższym wolnym terminem.

4. Jak umówić się na konsultację online?

W celu umówienie się na konsultację online zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą recepcją.
Możecie Państwo także wypełnić formularz kontaktowy a nasza recepcjonistka, skontaktuje się z Państwem w ciągu kilku godzin.

Podczas umawiania wizyty otrzymacie Państwo informacje dotyczące formy płatności oraz sposobu połączenia się z terapeutą za pośrednictwem danego komunikatora.

Godziny pracy recepcji:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 18:00

Dane kontaktowe:

biuro@ipis.edu.pl
+48 881554099