NAZWA USŁUGICENACZAS SESJITERAPEUCI PROWADZĄCYINFORMACJE DODATKOWE
Konsultacja psychologiczna indywidualna140 zł50 minutAgata Basek, Anna Knapik, Joanna Michalik-Lubecka, Urszula Miller, Marcin Mościński, Aleksandra Pohl
Konsultacja psychologiczna indywidualna150 zł50 minutMichał Pozdał, Sławomir Szpak, Agnieszka Wiszniewicz, Stella Zdziejowska, Aleksandra Żyłkowska-Wójcik
Psychoterapia indywidualna140 zł50 minutAgata Basek, Anna Knapik, Urszula Miller, Marcin Mościński,  Aleksandra Pohl, Sławomir Szpak, Aleksandra Żyłkowska-Wójcik
Psychoterapia indywidualna150 zł50 minutMichał Pozdał, Agnieszka Wiszniewicz, Stella Zdziejowska
Psychoterapia dzieci140 zł50 minutAgata BasekPierwsze spotkanie odbywa się z samymi rodzicami.
Psychoterapia młodzieży140 zł50 minutAgata Basek, Anna Knapik, Marcin Mościński, Sławomir Szpak, Stella ZdziejowskaPierwsze spotkanie odbywa się w towarzystwie rodziców.
Konsultacja psychologiczna par240 zł70 minutMarcin Mościński, Sławomir Szpak, Stella Zdziejowska, Aleksandra Żyłkowska-Wójcik
Psychoterapia par240 zł70 minutMarcin Mościński, Sławomir Szpak, Stella Zdziejowska, Aleksandra Żyłkowska-Wójcik
Konsultacja rodzinna250 zł90 minutMarcin Mościński, Sławomir Szpak, Stella Zdziejowska, Aleksandra Żyłkowska-WójcikProwadzi dwóch terapeutów.
Psychoterapia rodzin250 zł90 minutMarcin Mościński, Sławomir Szpak, Stella Zdziejowska, Aleksandra Żyłkowska-WójcikProwadzi dwóch terapeutów. Spotkania odbywają się co 2 lub 3 tygodnie.
Konsultacja seksuologiczna indywidualna150 zł50 minutAleksandra Żyłkowska-Wójcik, Agnieszka WiszniewiczUmawiając się na spotkanie prosimy pamiętać, że nie jesteśmy lekarzami i nie wypisujemy recept ani zwolnień.
Konsultacja seksuologiczna indywidualna160 zł50 minutMichał PozdałUmawiając się na spotkanie prosimy pamiętać, że nie jesteśmy lekarzami i nie wypisujemy recept ani zwolnień.
Terapia seksuologiczna indywidualna140 zł50 minutAleksandra Żyłkowska-WójcikUmawiając się na spotkanie prosimy pamiętać, że nie jesteśmy lekarzami i nie wypisujemy recept ani zwolnień.
Terapia seksuologiczna indywidualna150 zł50 minutMichał Pozdał, Agnieszka WiszniewiczUmawiając się na spotkanie prosimy pamiętać, że nie jesteśmy lekarzami i nie wypisujemy recept ani zwolnień.
Konsultacja seksuologiczna par240 zł70 minutMichał Pozdał,
Agnieszka Wiszniewicz, Aleksandra Żyłkowska-Wójcik
Terapia seksuologiczna par240 zł70 minutMichał Pozdał, Agnieszka Wiszniewicz, Aleksandra Żyłkowska-Wójcik
Psychoterapia uzależnień140 zł50 minutJoanna Michalik-Lubecka