NAZWA USŁUGICENACZAS SESJITERAPEUCI PROWADZĄCYINFORMACJE DODATKOWE
Konsultacja psychologiczna indywidualna120 zł50 minutAgata BasekMarcin Mościński, Paulina MasłowiecSławomir Szpak, 
Konsultacja psychologiczna indywidualna150 zł50 minutMichał Pozdał, Agnieszka Wiszniewicz, Aleksandra Żyłkowska, Stella Zdziejowska
Psychoterapia indywidualna120 zł50 minutAgata BasekMarcin Mościński, Paulina Masłowiec, Sławomir Szpak,  Aleksandra Żyłkowska 
Psychoterapia indywidualna150 zł50 minutMichał Pozdał, Agnieszka Wiszniewicz, Stella Zdziejowska
Psychoterapia dzieci120 zł50 minutAgata BasekPierwsze spotkanie odbywa się z samymi rodzicami.
Psychoterapia młodzieży120 zł50 minutAgata Basek, Marcin Mościński, Maja Mrozek, Paulina Masłowiec, Sławomir Szpak,
Stella Zdziejowska
Pierwsze spotkanie odbywa się w towarzystwie rodziców.
Konsultacja psychologiczna par240 zł70 minutMarcin Mościński, Paulina Masłowiec, Sławomir SzpakStella Zdziejowska, Aleksandra Żyłkowska 
Psychoterapia par240 zł70 minutMarcin Mościński, Paulina MasłowiecSławomir Szpak, Stella Zdziejowska, Aleksandra Żyłkowska 
Konsultacja rodzinna250 zł90 minutMarcin Mościński, Paulina MasłowiecSławomir Szpak, Stella Zdziejowska, Aleksandra Żyłkowska Prowadzi dwóch terapeutów.
Psychoterapia rodzin250 zł90 minutMarcin Mościński, Paulina MasłowiecSławomir Szpak, Stella Zdziejowska, Aleksandra Żyłkowska Prowadzi dwóch terapeutów. Spotkania odbywają się co 2 lub 3 tygodnie.
Konsultacja seksuologiczna indywidualna150 zł50 minut Aleksandra Żyłkowska Umawiając się na spotkanie prosimy pamiętać, że nie jesteśmy lekarzami i nie wypisujemy recept ani zwolnień.
Konsultacja seksuologiczna indywidualna150 zł50 minutMichał Pozdał, Agnieszka Wiszniewicz, Aleksandra ŻyłkowskaUmawiając się na spotkanie prosimy pamiętać, że nie jesteśmy lekarzami i nie wypisujemy recept ani zwolnień.
Terapia seksuologiczna indywidualna120 zł50 minutAleksandra ŻyłkowskaUmawiając się na spotkanie prosimy pamiętać, że nie jesteśmy lekarzami i nie wypisujemy recept ani zwolnień.
Terapia seksuologiczna indywidualna150 zł50 minutMichał Pozdał, Agnieszka WiszniewiczUmawiając się na spotkanie prosimy pamiętać, że nie jesteśmy lekarzami i nie wypisujemy recept ani zwolnień.
Konsultacja seksuologiczna par240 zł70 minutMichał Pozdał,
Agnieszka Wiszniewicz, Aleksandra Żyłkowska
Terapia seksuologiczna par240 zł70 minutMichał Pozdał,
Agnieszka Wiszniewicz, Aleksandra Żyłkowska
Psychoterapia uzależnień120 zł50 minutJoanna Michalik
Konsultacja psychiatryczna dorosłych150 zł /120 złBogumiła LubeckaPierwsza konsultacja: 150 zł. Kolejne konsultacje: 120 zł.